samsung s8 kapak Için Adım Haritaya göre Yeni Adım

Samsung Galaxy Note five, Kılıf Renderlerinde Net Olarak Ortaya Çıktı! Müşteri Hizmetleri, Teknoloji Haberleri

 

 

Şirket Bizim de daha önceden bildiğimiz Samsung Galaxy S8 modelinin kılıflı versiyonunu internet sitesinden duyurdu. Akıllı telefon pazarında 2016 yılında aldığı yaraları kapatmaya çalışacak olan Samsung, yeni amiral gemi modeli olacak olan Galaxy S8 akıllı telefonunu yakın zamanda tanıtmaya hazırlanırken Galaxy S8 akıllı telefonuna ait yeni fotoğraflar internete sızdı.

 

Samsung, Galaxy Note 7 tanıtımında IRIS Scanner, yani göz tarayıcıyı tanıtarak pek çok kullanıcıdan artı puan almıştı. Galaxy S8 hakkında bir çok bilgi şimdiye kadar gelirken, ayrıca render görseller ya da canlı görseller de ortaya çıkmıştı. Kavisli ekran stratejisini Galaxy S8 modeli ile devam ettirecek Samsung, bu modelde oldukça iyi bir ekran kasa oranı yakalamış gibi görünüyor.

 

Samsung aksesuarları , cihazına fonksiyonellik kazandırmak ve telefonunu kişiselleştirmek isteyen kullanıcılar tarafından tercih ediliyor. Galaxy App'te halihazırda indirilebilir uygulamalar arasında RAM ve mobil veri kullanımını takip edebileceğiniz barlar da bulunuyor.

 

Bunun sebebini ise sizlere daha önce de ilettiğimiz gibi, Samsung farklı şekillerde açıklamıştı. Samsung Galaxy S8'in parmak izi tarayıcısı, daha önce sızdırılan görsellerdeolduğu gibi ana kameranın hemen sağ tarafına konumlandırılmış. Yeni Galaxy Note7 ürünleriyle değişimin Ekim ayının ortasından sonra yapılmasını öngörüyoruz.

 

Bugün darbelere ve çizilmeye karşı yüksek bir direnç ile bu güzel kapak Kristal Tasarım getiriyoruz. Galaxy S7 edge'in kamerasında en çok tartışılan konulardan biri, kuşkusuz megapiksel seviyesiydi. S7 ile S7 edge arasındaki farklılıklardan birini de batarya büyüklüğü oluşturuyor.

 

Kapak bulunmadığına dair müracaat ne bize, ne belediyeye, ne de İSKİ 'ye yapılmadı” dedi. Galaxy S7 ve S7 edge'in özel oyun kontrol merkezi ve oyun video kaydı gibi özellikleri sayesinde mobil oyunculuk çok daha iyi bir noktaya geliyor. Aşağıda ve sonraki sayfalarda Galaxy S6'nın kullanma kılavuzundaki pil değiştirme bölümlerini inceleyebilirsiniz.

 

Bir fiyasko ile sonuçlanan Galaxy Note 7'de three,500 mAh kapasiteli bir bataryanın olması Galaxy S8 modellerinde de benzer kapasitede bataryalar olacag8na dair işaret veriyordu. Samsung Türkiye Garantili” ürünlerde two yıl süresince, Türkiye geneline yayılmış KVK , Teleservis ve diğer tüm Samsung yetkili servislerinden garanti kapsamı dahilinde ücretsiz faydalanabilirsiniz.

 

Samsung Galaxy S8 Arka Kapak Değişimi servisimizde aynı gün içerisinde teslim edilmektedir. Şeffaf Koruyucu Kapak Galaxy S7 ve S7 edge'le aynı şekilde tasarlanmış bu kapak özel, şık ve güvenli bir görünüm sağlar ve güvenilir bir koruma katmanı görevi görür.

 

 

Telefon şirketi olan biri olarak söylüyorum bu telefon sanırım şuan piyasadaki parasını hakeden tek kötü s6 edge ile alakası yok stabilizasyon olarak samsung şaşırtıcı şekilde bu telefonda , selefine göre ciddi anlamda inovasyonlar yapmış.paranız varsa gerçekten en içten dileklerimle almanızı öneriyorum.kamerasını ise sanırım google pixel gelicek çıkana kadar en iyisi bu.

 

Samsung Galaxy Lounge, mankenler, tasarımcılar ve moda haftasına yön veren tüm ünlü isimlere ev sahipliği yaparak, bu isimler hem Mercedes-Benz Moda Haftası'nın yoğunluğundan kaçabilecekleri, hem de keyifli bir mekan içinde en yeni Samsung cihazlarını görebilecekleri bir alan sunuyor.

 

Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus'ın 3000-3500 mAh arası bir değere sahip olacağı bataryaya sahip olacağı bekleniyordu. S7 edge ile aldığımız sentetik performans sonuçlarına ve kıyas tablolarına geçmeden önce grafik biriminden de bahsetmek gerek. Yani belki de S8 için six inç phablet modelleri telefon görmemiz de mümkün olacak.

 

Samsung Galaxy Note 7'de ya?ady?y büyük sorunlar sonrasy Galaxy S8 için uzun süre bekledi ve piyasaya güçlü bir giri? yapmayy hedefledi. Samsung, yeni akıllı telefon modellerini Ocak 2017 ile duyurmaya çoktan başladı ve önce Galaxy A (2017) modellerini tanıtan firma, ayrıca bugün de Galaxy C7 Pro adındaki yeni başka bir modelini sitesinde listeledi.

 

Samsung Galaxy S7-S7 EDGE telefonunuz için özel üretilmiş metal alüminyum bumper çerçeve telefonunuza takıldıktan sonra tuşlara ve bağlantı noktalarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus'ın ekran boyutu ve pil boyutu farklılıkları dışında aynı olması bekleniyor.

 

Samsung Galaxy S8 Edge de şarj sorunu da düşünülmüş ve Ultra Energy Saving Mode eklenmiş. Hatta Samsung tarafından da ilk doğrulanan detaylardan biri yeni sanal asistan iddiaları olmuştu. Galaxy S8 akıllı telefonunun Samsung tarafından tanıtılmasına çok kısa bir süre kala akıllı telefona ait özellikler de netleşmeye başladı.

 

?üphesiz ki Galaxy S7 Edge kullanycysyysanyz hakly olarak telefonlaryny çizilmelere ve darbelere kar?y korumak istiyorsunuz. Galaxy S7 ön panelinde aynı Galaxy S6'da olduğu gibi fiziksel dikdörtgen bir ana ekran tuşu yer alıyor. Ve ayrıca Galaxy S8'den beklentiler parmak izinin ekrana gömülü olması yönündeydi.

 

İşlemci bakımından iki farklı türle gelebilecek olan Galaxy S8'in Avrupa gönderilecek modellerinde Exynos 8895 işlemci, ABD'de ise Snapdragon 835 işlemci kullanılabilir. Güney Kore merkezli Newsis haber sitesinin şirkete yakın kaynaklara dayandırdığı iddiasına göre, Samsung çareyi Note serisinin üretimini tamamen durdurmakta buldu.

 

Samsung Galaxy S8'in ekranı 1440 x 2650 piksellik bir çözünürlüğe sahip olacak. Samsung'un bu yılın ikinci çeyreğinde tanıtacağı amiral gemisi modeli Galaxy S8, büyük bir merakla bekleniyor. AŞK MEİ bu ultra bize getiriyor-marka lastik tıklayınız ve 20 inçlik Galaxy için alüminyum kılıf PREMİUM sağlam.

 

Bu iddianın üzerinden fazla zaman geçmeden Samsung cephesinden yıldırım hızında yalanlama geldi. Kullanıcıların en rahat ve keyifli şekilde telefon deneyimi yaşamaları için tercihini geniş ekrandan yana kullanarak Samsung Galaxy S7 Edge 'i 5.five inçlik ekranla üreten Samsung, böylesine yenilikçi bir tasarımı güçsüz bırakmıyor.

 

Dünya çapında pilden kaynaklanan çok az sayıda vaka yaşanmasına ve ülkemizde bilgimiz dahilinde herhangi bir vaka yaşanmamış olmasına rağmen, kullanıcı güvenliğini en ön planda tuttuğumuz için Galaxy Note7 ürününü gönüllü olarak yenisiyle değiştirme kararı alınmıştır.

 

Ayrıca diğer kılıflar da Galaxy S6 edge'in güzelliğini bozmadan, onu daha rahat ve güvende kullanmayı sağlayacaktır. S7 Edge arka kamera camı kırıldı.Kamera şuan çalışıyor fakat kamera camı kırık durumda. Samsung firmasının Galaxy S6 serisi ile başlattığı ve 2 Yıldır kullanılan tasarımın Samsung Galaxy S8 Edge serisinde tamamen yenilendiği ve Samsung'un diğer koseptlerinden çok farklı olduğu görünüyor.

 

Galaxy S8 modelinin en dikkat çeken sızıntı özelliği çift kamera teknolojisi oldu. Düşük bir ihtimal olsa da Note 7'den arta kalan yıkımı engellemeye çalışan Samsung'un Galaxy S8'de S-PEN kullanabileceği düşünülüyor. Şimdilik Samsung Galaxy S8 Edge Ön Tanıtım Videomuzu HD olarak izlemenizi öneriyoruz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “samsung s8 kapak Için Adım Haritaya göre Yeni Adım”

Leave a Reply

Gravatar